Kalkulator OC

Bez względu na to, czy ubezpiecza Cię Allianz, Aviva Direct, Axa Direct, Benefia, Compensa, Generali, HDI Asekuracja, Hestia, Interrisk, Liberty Direct, Link4, MTU, PTU, PZM, PZU, Uniqa, Warta czy też inna firma, przed wznowieniem ubezpieczenia samochodu warto przyjrzeć się aktualnym ofertom OC i AC pozostałych ubezpieczycieli.

Pomoże Ci w tym internet i m. in. nasz KALKULATOR OC oraz KALKULATOR AC. Aby obliczyć ceny w Towarzystwach niefigurujących w naszych kalkulatorach można skorzystać z kalkulatorów firm directowych, gdzie ubezpieczenia komunikacyjne GDU sprzedaje się telefonicznie albo poprzez internet. Poniżej zamieszczamy informacje.

KALKULATOR OC daje możliwość wyliczenia ceny OC za ubezpieczenie dla 12 firm oraz 5 firm direct. Tutaj spostrzeżesz skalę różnic w stawkach, jaka cechuje ubezpieczenia komunikacyjne. Wszystkim zainteresowanym oferujemy naturalnie ubezpieczenia samochodowe sprzedawane przez naszych przedstawicieli. Jeśli jednak w Twojej okolicy nie ma przedstawicieli, istnieje możliwość,
aby korespondencyjnie zakupić tanie OC. Ważne jest, aby ubezpieczenie komunikacyjne nabyć najpóźniej w dniu rejestracji pojazdu czy też w dniu gdy wygasa polisa OC. Ubezpieczenie samochodowe nie ogranicza się wyłącznie do obowiązkowego OC, lecz w jego skład wchodzi też ubezpieczenie Assistance i ubezpieczenie Następstw Nieszczęśliwych Wypadków kierowcy i pasażerów, stanowiące dobre uzupełnienie polisy OC.

KALKULATOR AC pozwala obliczyć ubezpieczenie AC dla kilkunastu firm. Cena nie jest tu jednak najważniejsza. Bardziej istotne są: zakres ochrony zapewniany przez dane towarzystwo ubezpieczeniowe, udział własny w szkodzie, wielkość amortyzacji części czy też forma likwidacji szkody. Tak więc przy wyborze ubezpieczenia AC głównej roli nie powinna odgrywać wyłącznie jego korzystna cena. Jednakże tak jak w przypadku ubezpieczenia OC tak i dla ubezpieczenia AC duża rozbieżność cenowa jest dla nas często zdumiewająca. Mimo to nietrudno zdać sobie sprawę, że gdy w grę wchodzi ubezpieczanie kierowców powodujących większą ilość wypadków drogowych, automatycznie wzrasta wysokość odszkodowań, do wypłacania których ubezpieczyciel jest zobowiązany. To także wywołuje zwiększenie ceny OC za ubezpieczenia samochodu.

KALKULATOR OC i AC stanowi dopełnienie do kalkulatora OC i kalkulatora AC. Stwarza on możliwość do wyliczenia OC i AC razem. Ubezpieczenie OC i AC świadczone przez to samo towarzystwo nierzadko daje możliwość do skorzystania z dodatkowych zniżek tak na OC jak i na AC. Pomimo tego zakupienie OC i AC w jednej firmie niekoniecznie musi być najkorzystniejszym rozwiązaniem, o czym warto pamiętać przy wyborze ubezpieczyciela.

Mamy nadzieję, że ta strona ułatwi każdemu znalezienie zarówno dobrego jak i taniego UBEZPIECZENIA OC I AC.
Udostępniamy kalkulatory umożliwiające wyliczenie najtańszych cen OC oraz AC dla 12 firm. Oblicz tanie OC i dobre AC!

Strona ta została utworzona z myślą o właścicielach samochodów, których interesuje tanie UBEZPIECZENIE OC a także dobre i niezawodne UBEZPIECZENIA AC /auto casco/. Jak wyliczyć OC? Jak wyszukać najtańsze ubezpieczenie samochodu? Kalkulatory zamieszczone na witrynie idealnie nadają się do tego celu. Kalkulator ubezpieczeń OC i AC oblicza stawki OC i AC dla 12 firm. Wylicz tutaj dobre ubezpieczenie AC oraz niedrogie ubezpieczenie OC na Twój samochód.

Polecamy też KALKULATOR OC+AC umożliwiający kalkulację pakietów UBEZPIECZENIA OC+AC.